У Центрі комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» в Курахове відбулося свято «Славимо Великдень»

11 квітня в Курахове в Центрі комплексної реабілітації для осіб та дітей з інвалідністю «Вогник надії» Мар’їнського району відбувся захід з соціально-культурної реабілітації «Славимо Великдень».

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся очільник району Володимир Мороз, який побажав миру, здоров’я, великих успіхів та передав подарунок для оновлення матеріально-технічної бази центру у Мар’їнці – холодильник, а також солодощі для дітлахів.

Вихованці центру, у свою чергу, порадували гостей свята та всіх присутніх веселими іграми, танцями, віршами, піснями, та демонстрували театралізовану виставу «Курочка ряба». Святкову програму, спрямовану на соціальну та психологічну інтеграцію осіб з інвалідністю до суспільства, підготували люди з обмеженими можливостями віком 18-35 років та фахівці центру.

Наприкінці заходу всі вихованці Центру отримали солодкі подарунки.

Відділ по роботі із зверненнями громадян, з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату Мар’їнської райдержадміністраціїПартнери