У Волновасі 7 породіль отримали подарунки з нагоди Дня матері

DSC05637

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Аліса Весьолкіна відвідала пологове відділення Волноваської центральної районної лікарні та привітала зі святом 7 молодих матерів, які в цей час перебувають у закладі. Подарунки вручили для 5 хлопчиків та 2 дівчаток.

У День матері вона побажала жінкам та їхнім малятам міцного здоров`я, впевненості у майбутньому та запевнила, що підтримка сімей з дітьми буде і надалі залишатися в пріоритеті роботи райдержадміністрації.

«Дуже приємно бачити щасливих усміхнених матусь та їхніх діток тут, незважаючи на складну ситуацію, що склалася в нашому регіоні», – наголосила Аліса Весьолкіна.

Перебуваючи в пологовому відділенні представники влади оглянули обладнання та облаштування закладу, оскільки він приймає проділь з усього району разом з новоприєднаними територіями. Тому неабияке значення тут мають комфорт, якісні умови перебування, висококваліфіковані фахівці та сучасне обладнання, яке дозволяє надавати допомогу породіллям і новонародженим.

«Ми робимо все, щоб пологовий будинок був комфортним – колектив мав якісне обладнання для роботи, а породіллі та новонароджені діти почували себе щасливими. Багато роботи ще попереду, але є і вагомі результати, на цьому зупинятися не будемо»,- зазначив завідуючий пологовим відділенням Волноваської ЦРЛ Володимир Міщенко.

Аліса Весьолкіна пообіцяла сприяти і надалі в розвитку пологового відділення та центральної районної лікарні зокрема.

Волноваська райдержадміністрація