У Волновасі відбулась зустріч в.о. голови райдержадміністрації з литовським політологом

Новини міст та районів

Стан розвитку району в умовах неоголошеної війни з російським агресором- став темою сьогоднішньої зустрічі в.о. голови райдержадміністрації Ольги Сидоренко та голови районної ради Валерія Лубінця з литовським політологом Альвидасом Медалінскасом.

Представника іноземної держави вкрай турбує суспільно політична ситуація, що склалася в нашому регіоні. Але не лише сьогодення в центрі уваги експерта. Його цікавлять і історичні моменти розвитку  району та плани на майбутнє. Спілкуючись з гостем посадовці розповіли про історичні та соціокультурні чинники, що вплинули на становлення Волноваського району, окреслили ситуацію в промисловій, сільськогосподарській  та соціальній сферах життя.

На теперішній час Волноваський район є одним з найбільших районів України. Враховуючи те, що в ньому мешкає близько 100 тисяч цивільного населення, діяльність здійснюють військовослужбовці та внутрішньо переміщені особи, район щоденно стикається з новими викликами, які успішно вирішуються завдяки плідній співпраці влади, військових та громадськості. Торкнулися й економічних проблем, зокрема інвестування в економіку району. У зв’язку з проведенням операції Об’єднаних сил Волноваський район сьогодні не є інвестиційно привабливим через не прогнозованість військово-політичної обстановки. Але керівництвом району вживаються всі заходи з залучення міжнародних інвесторів та створення привабливого інвестиційного іміджу.

Альвидас Медалінскас зазначив, що мета його візиту полягає у вивченні ситуації на місці з подальшим впровадженням європейських цінностей та стандартів в повсякденне життя.

Голова Волноваської районної ради зауважив, що Україна активно протистоїть агресору.

«Наша країна опирається путінській Росії, по суті, захищаючи цивілізований світ та його цінності – демократію, свободу й рівність. І платить за це високу ціну – життям своїх громадян. Нам приємно, що світ це розуміє і надає Україні свою всебічну підтримку», – наголосив Валерій Лубінець.

В.о. голови райдержадміністрації Ольга Сидоренко подякувала гостю за візит та підтримку нашої країни та висловила надію на майбутню співпрацю.

Волноваська РДА