Адреса:
Тел.:
E-mail:
Веб-сторінка:

Участь у фестивалі шахтарської пісні «Чорне золото Донбасу»

22 серпня за ініціативи трудового колективу і профспілкового комітету ПАТ «ШУ «Покровське» напередодні Дня шахтаря в Палаці культури пройшов вже традиційний Регіональний фестиваль шахтарської пісні «Чорне золото Донбасу».

Нинішній фестиваль проходив вже в шістнадцятий раз. З кожним роком це пісенне свято стає все більш популярним, розширюється його географія.

Протягом декількох годин сцена сяяла талантами в різноманітних жанрах музичного мистецтва. Виконавці представили як добре відомі пісні і композиції, так і нові, які прозвучали вперше. Всі вони були виконані на славу шахтарської праці, рідного Донецького краю і України.

В якості артистів виступили не тільки професійні музиканти, а й працівники підприємств та установ регіону. Серед колективів, які цього року брали   участь, були і представники Добропільського району – народний вокальний ансамбль «Камертон» та вокальний ансамбль «Джерело» Світлівського БНТ, а також солісти Дар’я Апухтіна Світлівський БНТ та  Аліса Кравченко Добропільський СБК.  З гордістю треба відзначити, що всі учасники виступили дуже вдало та достойно представили Добропільщину.

Компетентному журі було досить складно визначити переможців, адже кожен з учасників виконав свій номер професійно і від душі.

Виконавська майстерність наших талановитих земляків була відзначена дипломами,  статуетками з логотипом фестивалю та сувенірами.

– народний вокальний ансамбль «Камертон» – у номінації  «Артистичність і талант»,

– вокальний ансамбль «Джерело» – у номінації  «Шахтарська гордість»,

– Аліса Кравченко – у номінації  «Енергія голосу»,

– Дар’я Апухтіна  – у номінації  «Кращий жіночий ліричний вокал».

регіональний фестиваль регіональни фестиваль 2

Добропільська РДАПартнери