Учні з Торецька змагались на пісенному конкурсі у Києві

Новини міст та районів
трио

У Києві в концертному залі Київського університету імені Бориса Грінченка з 5 по 9 квітня 2017 року за підтримки Міністерства культури України відбулась XI Всеукраїнська музична олімпіада “Голос Країни”. На  Олімпіаді виступили 696 учасників. У загальнокомандному заліку боролися 324 педагога з 230 навчальних закладів України, а також концертмейстери. Учасники приїхали з 119 населених пунктів 21 області України та м. Києва.

Завдяки відповідальній підготовці та творчому запалу вихованці завідуючої народним відділення музичної школи Людмили Якушевої гідно представили місто Торецьк на всеукраїнському рівні. Результати участі наших маленьких торетчан дійсно вражають:

І місце одинадцятирічної Лії Орехової, на рахунку якої вже багато перемог у різноманітних конкурсах. Їй на кілька балів поступилася Даша Прудникова, яка виборола ІІ місце.

Дорослих конкурсантів від Торецка представляв третьокурсник Торецкого музичного коледжу Сергій Власович. Він також отримав І місце у своїй номінації.

Крім цього, наймолодші учасниці утворили тріо «Музика для дівчаток». Вони виступали окремо і за гру втрьох отримали відразу два місця – та приз глядацьких симпатій. Дівчатка і найстарший гітарист з торецької делегації боролися за гран-прі.

Високі досягнення дітей – це, перш за все, показник  роботи педагога. Людмила Якушева відточує зі своїми вихованцями майстерність до досконалості. Її зусилля оцінили члени журі. У загальному рейтингу всіх викладачів України вона посіла призове третє місце, а навчальний заклад – п’яте почесне.

Торецька міська радаВласович Сергей (1) вручение награды (1) Лия Гелих Орехова Лмя Прудникова Даша радость победы