Українські військові отримали допомогу від Олексія Реви та Бахмутської громади

27 липня 2017 року представники Бахмутської міської ради доставили на передову для українських бійців продуктові набори, засоби особистої гігієни, а найголовніше – необхідну військову оптику.

Міському голові Бахмута Олексію Реві надійшов лист від бахмутчанина, який служить на передовій у Волноваському районі. Український боєць пояснив, що через недостачу військової амуніції його товариші по службі з 28-ї бригади написали подібні листи головам своїх міст з проханням надати допомогу в придбанні такого важливого спорядження. Зокрема, сам бахмутчанин повідомив, що їх підрозділу дуже необхідна військова оптика.

За особисті кошти Олексія Реви був придбаний бінокль і прилад нічного бачення, представники міської ради та громадськості Бахмута зібрали для військових маскувальні сітки, продукти харчування та засоби особистої гігієни. Спільно з військовослужбовцями Цивільно-військового співробітництва «CIMIC. Бахмут » вантаж було доставлено.

Для командування та військовослужбовців також передали вітальну адресу від міського голови Олексія Реви.

Наприкінці зустрічі військовослужбовці виразили слова вдячності Бахмутській громаді та особисто Олексію Олександровичу, який першим відгукнувся на прохання солдат.

DSC07945 DSC07947 DSC07948 Screenshot_20170727-214145 ukfdyfz

Бахмутська райдержадміністраціяПартнери