Українських ракетників, артилеристів та військових інженерів вітаю з професійними святами – Днем ракетних військ та артилерії й Днем інженерних військ України!
Те, що ви відзначаєте свої професійні свята в один день, нині видається символічним. Адже роки протистояння України збройній агресії Росії згуртували та об’єднали усі підрозділи Збройних Сил, усе суспільство навколо спільної мети – перемоги над ворогом, відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.
На цій війні ваші підрозділи та кожен з вас, дорогі побратими, багато пережили й багато чому навчилися: загартували свій характер, відточили професійну майстерність, зміцнили віру в справедність нашої мети та нашу спільну перемогу. Але сьогодні на вас покладаються не лише військові задачі: усе частіше інженерні підрозділи залучаються до відновлення зруйнованої окупантом інфраструктури східних областей України – мостів, будинків, споруд.
Дякую вам за ваш професіоналізм і майстерність, за вашу віру й любов до Батьківщини – завдяки цьому ми наближаємось до  нашої спільної перемоги над рашистським окупантом.
Зі святом вас! Слава Україні!

Голова Донецької обласної державної адміністрації,

керівник обласної військово-цивільної адміністрації

Павло Жебрівський