Урочисте свято до Дня працівників освіти

Перший тиждень жовтня дарує нам радісне свято – День працівників освіти! З цієї нагоди 4 жовтня у КЗ «Бахмутський районний будинок культури» с. Опитне відбулося свято до Дня працівників освіти, яке зібрало в дружнє тепле коло велику вчительську родину та стало справжнім виявом людяності і доброти, поваги до праці педагога. На заході були присутні керівництво та представники колективів районних навчальних закладів. Приємний настрій та дружню атмосферу створювали талановиті педагоги, учні загальноосвітніх шкіл та центрів дитячої та юнацької творчості Бахмутського району.
З вітальною промовою до освітян звернулися генерал-лейтенант, командувач ООС Сергій Наєв, в.о. голови Бахмутської районної державної адміністрації Тетяна Єрохіна, яка побажала вчителям миру, добра, злагоди. Найвищою нагородою для педагогічних працівників освіти району, які своєю багаторічною плідною працею сприяють розвитку державної освіти стало вручення Почесного знаку «Золотий фонд освіти Бахмутського району». Його отримали Аксенченко Надія Іванівна, Лисенко Олександр Арсентійович, Макеєнко Віктор Васильович, Солод Тетяна Петрівна, Щепенко Тетяна Георгіївнна.
Зі словами вдячності долучилися до привітань начальник відділу освіти Віктор Грек та голова Бахмутської РОП Тетяна Заморська, які висловили теплі слова на честь присутніх і вручили педагогам Грамоти відділу освіти, грошові винагороди від Бахмутської РОП за номінаціями «Сучасний вчитель-майстер майбутнього», «Учитель нової української школи».
З нагоди 75-річчя Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України головам шкільних ПК було вручено грамоти та грошові винагороди. Подяками відділу освіти нагороджені керівники фермерських господарств за вагомий вклад у покращенні освітнього середовища навчальних закладів району.
Отже, бажаємо щоб невтомною працею освітянська нива зрощувала нові таланти, визначні перемоги й здобутки в житті, а слово вчителя завжди було святим і чистим на землі.

Бахмутський районПартнери