Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Урочисте закриття оздоровчого сезону в дитячому таборі «Райдуга»

Артемівська райдержадміністрація та колектив Державного підприємства «Артемсіль» плідно співпрацюють у галузі організації відпочинку і оздоровлення дітей в літній період. Літо цього року відкрило нові горизонти і для дітлахів, і для дорослих.

В дитячому таборі «Райдуга», що розташоване в мальовничому селі Серебрянка, відпочили та оздоровилися 408 юних мешканців Бахмутського району. 12 серпня  пройшло свято з нагоди закриття ІІ зміни і закінчення оздоровчого сезону 2017 року.

Традиційно свято розпочалося з урочистої лінійки, на яку вишикувалися 8 загонів на чолі з вожатими і вихователями. Серед запрошених почесних гостей – голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов. Вітаючи зі святом дітей та працівників табору, він наголосив, що і в подальшому робота райдержадміністрації буде спрямована на підтримку  функціонування дитячого табору, адже на території району він єдиний.

Володимир Михайлович підкреслив, що, хоч дитячий табір перебуває на балансі Державного підприємства «Артемсіль», яке територіально відноситься до Соледарської міської територіальної об’єднаної громади, Артемівська райдержадміністрація всіляко сприятиме тому, щоб у наступному році як можна більше дітей пільгових категорій зі всіх куточків району мали нагоду тут відпочити. Адже всі жителі Бахмутського району – це одна громада, одна сім’я.

Між тим свято тривало. Спочатку свої музичні таланти продемонстрували діти. А потім до уваги присутніх були представлені гумористичні номери у виконанні вожатих. На завершення святкового вечору  всіх було запрошено на веселу дискотеку.

31 32 34

Артемівська РДАПартнери