Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Урочисто і радісно пройшло Свято першого дзвоника в школах Бахмутського району

1 вересня Бахмутчина разом з усією Україною зустріла День знань, що знаменує початок нового навчального року.

Артемівська райдержадміністрація, місцеві ради, колективи навчальних закладів за підтримки батьків, підприємств, благодійних організацій доклали всіх зусиль, щоб школи району вчасно були підготовлені до початку занять. Наприкінці серпня в Часів Ярі відбулося відкриття першої в районі опорної школи.

Сьогодні в школах Бахмутського району урочисто і радісно пройшло Свято першого дзвоника. Під звуки Державного Гімну було відкрито загальношкільні лінійки, на яких, крім учнів, їх батьків і вчителів, були присутні численні гості: керівництво райдержадміністрації, міських, селищних і сільських рад, представники громадських організацій, військовослужбовці Збройних Сил України. У вітальних промовах, звернених до школярів і їх педагогів,  –  побажання мирного неба, творчих злетів і перемог у новому навчальному році.

Голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов відвідав Бахмутський професійний аграрний ліцей, став почесним гостем на Святі першого дзвоника в загальноосвітніх школах № 17 і № 15 міста Часів Яр. Він привітав учнівську молодь, їх учителів і батьків з Днем знань і початком нового навчального року, побажав жити в мирі, злагоді,  успіхів у навчанні та роботі.

Пролунав символічний «перший дзвоник», і малята-першокласники, головні герої свята, вперше ступили на шкільний поріг. Для одинадцятикласників цей навчальний рік в школі теж особливий – останній та дуже відповідальний. Побажаємо нашим школярам наснаги і високих досягнень. В добру путь!

38 39 40

Артемівська РДАПартнери