Урочистий захід у Бахмуті з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор

З   ПО Анонси, , , , , , , , , , , ,

9 лютого об 11:00 в місті Бахмут на базі Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки (вул. Черняховського, 26, спортивно-оздоровчий табір «Вогник») пройде урочистий захід з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор, у рамках якого відбудеться церемонія підняття державного прапору України та прапору Національного олімпійського комітету.

Почесні гості: заступник голови Донецької облдержадміністрації, голова Відділення НОК України Донецькій області Віктор Ремський, Бахмутський міський голова Олексій Рева, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.

Учасники: учні та студенти Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, працівники ДВУОР, любителі спорту, юні хокеїсти – вихованці ДЮСШ хокейного клубу «Донбас».

Право підняти державний та олімпійський прапори буде надано майстру спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (спеціалізується на метанні диску), учасниці Олімпійських ігор 2004, 2008, 2012 та 2016 років Наталі Семеновій та кандидату в майстри спорту України з боротьби вільної, срібному призеру чемпіонату Європи-2017 серед школярів, чемпіону України-2017 серед юнаків Микиті Гончарову.

Для довідки

Зимові Олімпійські ігри-2018 триватимуть з 9 по 25 лютого в місті Пхьончхан (Південна Корея). Девіз Ігор – «Пристрасть об’єднує». Протягом 16-ти днів у 15 видах спорту буде розіграно 102 комплекти медалей, що є найбільшою кількістю нагород за всю історію зимових Ігор.

Для України перше олімпійське золото в 1994 році здобула 16-річна фігуристка Оксана Баюл. На Іграх 2014 року, у вкрай непростий для нашої країни час, біатлоністки Олена Підгрушна, Юлія Джима, Валентина Семеренко та Віта Семеренко посіли в естафеті також найвищу сходинку на п’єдесталі пошани.

У 2018 році на зимових Олімпійських іграх Україну представлять 33 спортсмени у 9 видах спорту: біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).

На Донеччині активно розвиваються два зимових види спорту: хокей та фігурне катання, базою яких є ДЮСШ хокейного клубу «Донбас» (що діє в місті Дружківка на базі Льодової арени «Альтаїр»).

Управління з питань фізичної культури та спорту
Донецької облдержадміністраціїПартнери