Адреса: м. Костянтинівка, пр-т. Ломоносова, 156
Тел.: (06272) 2-33-05
E-mail:kon.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:

Усиновленні діти в Костянтинівському районі під контролем

У Костянтинівській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке провела заступник голови Костянтинівської райдержадміністрації Вікторії ЛОЦМАН.

В ході засідання було розглянуто питання щодо позбавлення матері батьківських прав стосовно малолітньої дитини, визначення місця проживання малолітньої дитини та  надання дозволу на дарування будинку, який розташований на території Костянтинівського району малолітнім дітям.

Також було розглянуто звіти про умови та виховання усиновлених дітей за І квартал 2017 року.

Начальник служби у справах дітей Олена Тарасова відмітила, що в службі у справах дітей райдержадміністрації ведеться Єдиний банк даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімей потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Станом на 01.05.2017 в службі у справах дітей на обліку перебувають 8 усиновлених дітей. В квітні 2017 року в районі відбулося 1 усиновлення.

Згідно графіку відвідування сімей усиновлювачів у 2017 році, затвердженого наказом служби у справах дітей, за І квартал 2017 року перевірено 3 сім’ї. За результатами перевірки складено звіт про умови проживання та виховання усиновленої дитини. Під час перевірки фактів порушень прав дітей не виявлено, батьки виконують свої обов’язки, діти доглянуті, чисті, виплати використовуються на потреби дітей. Проблем у стосунках між членами родини не виникає.

Костянтинівська РДАПартнери