Інформуємо, що 24-25 жовтня 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) планується проведення Першого форуму регіонів України і Білорусі.

Мета заходу – підтримка рівня довіри та подальшого розвитку політичних, економічних та гуманітарних зв’язків між двома країнами; розширення міжрегіонального співробітництва та представлення економічного потенціалу регіонів і проектів у сфері торгівлі, промисловості, сільськогосподарської кооперації, інвестицій тощо.

У рамках  форуму передбачається участь глав держав обох країн та представників Урядів, зокрема співголів Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва, презентації регіонів, які включатимуть виступи керівників областей та представників підприємств і компаній, мультимедійні презентації, двосторонні зустрічі (у форматі B2B) тощо.

Паралельно планується проведення наступних заходів:

  • 7-ме засідання Українсько-білоруської консультативної ради ділового співробітництва;
  • 26-те засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва;
  • виставка регіонів України та Білорусі;
  • науково-практична конференція «Перспективи направлення та механізми розвитку співробітництва у сфері науки та технології»;
  • ярмарок продукції підприємств України та Білорусі та виробів декоративно-прикладного мистецтва тощо.

Орієнтована програма форуму додається.

У разі наявності пропозицій щодо презентацій  та доповідей у рамках пленарного засідання або інших заходів, стосовно напрямів Форуму просимо звертайтесь за тел. 05073482 80.

Відділ інноваційного розвитку і маркетингу територій

департаменту інвестиційно-інноваційного

розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації