Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

В Артемівській райдержадміністрації пройшло засідання «круглого столу» з питань розвитку малого та середнього бізнесу

10 квітня в Артемівській райдержадміністрації пройшло засідання «круглого столу» за темою «Розвиток малого і середнього бізнесу», на яке були запрошені підприємці, керівники сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств району, місцеві голови. Засідання відкрив голова райдержадміністрації Володимир Бохонов, який наголосив, що успішний розвиток підприємництва в Бахмутському районі можливий за умови налагодження тісної комунікації органів місцевого самоврядування, представників малого та середнього бізнесу і Артемівської райдержадміністрації. Також керівник району акцентував увагу присутніх на те, що будь-яка підприємницька діяльність повинна здійснюватися в межах правового поля.

Про стан розвитку малого та середнього бізнесу в районі на теперішній час учасників «круглого столу» інформували в. о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Оксана Сопільник і начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Геліч.

Жваве обговорення у підприємців викликали повідомлення Наталі Титомир про основи органічного сільського господарства та інформація Любомира Гайдамаки про розвиток в Україні аквакультури, будівництво інтенсивної ферми для розведення риби.

Підводячи підсумки засідання «круглого столу», перший заступник голови райдержадміністрації Олена Головкіна подякувала присутнім за активну участь у обговоренні питань, пов’язаних із розвитком підприємництва в Бахмутському районі, та підкреслила, що практика проведення таких зустрічей в подальшому буде продовжена.

Pic1255 Pic1256 Pic1257 Pic1258

Артемівська райдержадміністраціяПартнери