Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

В Бахмуті відбулась зустріч народних депутатів України з міським головою Олексієм Ревою

31 липня 2017 року в малій залі адміністративної будівлі Бахмутської міської ради відбулась зустріч народних депутатів України з міським головою Олексієм Ревою.

На зустріч у Бахмут прибули народні депутати України Дмитро Лубинець та Сергій Рудик від Блоку Петра Порошенка “Солідарність”, Сергій Шахов від депутатської групи “Воля народу” та депутат Київської міської ради Наталія Маслова від фракції Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Олексій Рева презентував місто, ознайомив народних депутатів з ходом реалізації інфраструктурних проектів ,а також присутні обговорили перспективи розвитку міста та питання децентралізації.

 Також, в ході візиту до Бахмута народні депутати провели зустріч з внутрішньо-переміщеними особами. Були обговорені питання забезпечення житлом,  працевлаштування та фінансового забезпечення.

 Окремо піднімалися питання щодо студентів та вищих навчальних закладів, які переміщені з тимчасово окупованих територій, зокрема технічного забезпечення та державного замовлення для цих вищів.

Після зустрічі народні депутати відвідали об’єкти інфраструктури міста,  високо оцінили та виразили враження щодо темпу розвитку Бахмута, подякували представникам Бахмутської міської ради за плідну та якісну  роботу, спрямовану на подальший розвиток міста.

Артемівська РДАПартнери