В Бахмутській райдержадміністрації проведено інформаційний день з питання пільгового проїзду громадян окремих категорій в транспорті загального користування

26 квітня в Бахмутській райдержадміністрації проведено інформаційний день для представників органів місцевого самоврядування, громадськості, ЗМІ. Також були запрошені представники підприємств-перевізників, оскільки в центрі обговорення постало питання, що останнім часом набуло широкого резонансу серед населення Бахмутського району: пільговий проїзд громадян пільгових категорій в міських і приміських автобусах.

Голова райдержадміністрації Володимир Бохонов чітко висловив свою позицію з даного питання: впровадження талонної системи задля пільгового проїзду громадян окремих категорій – ганебна практика. Також він наголосив, що ні в якому разі не можна розділяти громадян пільгових категорій на мешканців району, об’єднаних територіальних громад, м. Бахмут, адже це обмежує пільги громадян, передбачені законодавством України, принижує людську гідність, виказує неповагу до людей, серед яких – ветерани, інваліди, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, учасники бойових дій на території інших держав і антитерористичної операції.

Завдяки конструктивному діалогу і порозумінню між керівництвом райдержадміністрації та перевізниками досягнута певна домовленість щодо пільгового перевезення громадян окремих категорій. Компенсація витрат на пільгове перевезення населення підприємствам-перевізникам здійснюватиметься за кошти районного бюджету. Наразі відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проходить процедуру прийняття Порядок проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок коштів місцевого бюджету у Бахмутському районі.

Володимир Михайлович також звернувся до керівництва Часовоярської міської ради і Соледарської міської територіальної об’єднаної громади з пропозицією залучитися до вирішення вищезазначеного питання та зробити свій фінансовий внесок задля забезпечення права громадян окремих категорій на пільговий проїзд у транспортних засобах загального користування.

Бахмутська райдержадміністраціяПартнери