Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

В Бахмутському районі готують фахівців для аграрного сектору

Для ДНЗ «Бахмутський професійний аграрний ліцей» свято першого дзвоника вже давно стало святом районного масштабу, бо в цей день тут збираються не тільки учні, батьки, педагоги, а й представники  сільськогосподарських підприємств. Не став винятком День знань – 2017.

Голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов  першим завітав  до учбового закладу. Керівник району висловив подяку всьому колективу за активну участь у житті району: навіть влітку, коли більшість працівників відпочивають, ліцей був учасником всіх знакових подій районного масштабу. Володимир Михайлович згадав майстер-класи під час святкування Дня молоді, не забув про нову квіткову мапу району, яку презентував ліцей у Світлодарську на День незалежності України. В присутності всіх висловив подяку за допомогу у підготовці до відкриття опорної школи у Часів Ярі.

Але все ж найголовнішим досягненням для всього Бахмутського району  залишаються випускники ліцею.

 – Для нашого аграрного району, який вже котрий рік поспіль займає перше місце у збиранні ранніх зернових культур і не збирається на цьому зупинятися, дуже важливим постає питання забезпечення наших сільськогосподарських підприємств кадрами. І приємно, що ви допомагаєте  в цьому, бо готуєте фахівців для роботи в аграрному секторі. Знаю, що свою профорієнтаційну роботу колектив проводить не тільки напередодні нового навчального року, а весь рік: щоденно, щогодинно.  Тому і маємо результат –  у вашому навчальному закладі з’явилися нові групи. То ж бажаю учням успіхів у справі навчання, педагогам – здібних студентів, а нашим аграріям –  чекати на висококласних фахівців, – такими словами привітав Володимир Бохонов  учасників свята в ліцеї.

Колектив ліцею на чолі з директором  Оленою Канделюк  вже має декілька нових ідей, які втілить у 2017-2018 навчальному році.

Л 4 Л 3 Л 2

Артемівська РДАПартнери