В Бахмутському районі пройшли урочистості з нагоди Дня державної служби та Дня Конституції України

23 червня в Артемівській райдержадміністрації пройшли урочистості з нагоди Дня державної служби та Дня Конституції України, на які були запрошені працівники державних установ, підприємств, органів місцевого самоврядування Бахмутського району, військовослужбовці ЗСУ, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Вітаючи присутніх з визначними для нашого суспільства святами, Володимир Михайлович підкреслив, що на державних службовців покладено особливо відповідальні завдання. Суспільство чекає від них компетентності, ініціативи, творчого ставлення до справи. Керівник району висловив найщиріші слова подяки всім державним службовцям, працівникам органів місцевого самоврядування та військовослужбовцям, які з повною віддачею працюють на благо громадян, в ім’я зміцнення та процвітання Бахмутського району та України.

З нагоди відзначення Дня державної служби та Дня Конституції України кращі працівники держслужби, місцевих рад та військовослужбовці військових частин, що дислокуються на території району, були відзначені Грамотами Артемівської райдержадміністрації та Бахмутської районної ради з грошовими винагородами.

Жодне районне свято не обходиться без талановитих, завзятих і натхнених артистів Районного будинку культури. Тож і сьогодні вони завітали на урочистості, щоб подарувати гостям і запрошеним свої музичні вітання та гарний настрій.

13 14 15 16

Артемівська РДАПартнери