В Бахмутському районі пройшли заходи в рамках проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та стартував «Олімпійський тиждень»

08 вересня в м. Соледар Бахмутського району на базі  закладу спортивно- оздоровчого профілю «Стадіон «Соляник» пройшли урочистості до Дня працівника фізичної культури та спорту, проведені спортивні  змагання до Всеукраїнського  олімпійського уроку та  «Олімпійського  тижня», які відзначаються в Україні.

Громадськість, працівники фізичної культури та спорту, спортсмени,  учні загальноосвітніх навчальних закладів Соледарської ОТГ вперше відсвяткували професійне  свято в новій  громаді. Зі словами привітання до юних спортсменів звернувся голова Соледарської міської Олександр Степаненко, який вручив переможцям змагань та учасникам свята заслужені відзнаки та нагороди. До поздоровлень й нагороджень спортсменів  приєднались й шановні гості –   голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов і заступник голови райдержадміністрації Тетяна  Ерохіна.

Всім учасникам спортивних змагань, учням загальноосвітніх шкіл Соледарської ОТГ були вручені оригінальні солодкі подарунки.

Сподіваємось, що такі свята стануть доброю традицією в нашому районі.

22 23

Новини Бахмутського районуПартнери