В Бахмутському районі пройшов дитячий турнір з футболу «Веселе літо-2017»

24 червня в м. Часів Яр відбувся перший відкритий дитячий турнір з футболу «Веселе літо-2017». Організатори змагань – Організаційний комітет, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Артемівської райдержадміністрації, Часовоярська міська рада та Комунальний заклад спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Авангард», на базі якого проходив турнір.

В турнірі взяли участь 5 команд: «Огнеупорщик» (м. Часів Яр), ФК «Легіон» (м. Бахмут), КДЮСШ Бахмутського району, «Авангард»                (м. Сіверськ), «Артемсіль» (с. Соледар). Головним суддею дитячих змагань був Прокопюк Сергій Іванович.

В чесній та цікавій боротьбі визначилися переможці та призери турніру «Веселе літо-2017». Переможцем змагань стала команда «Артемсіль». Друге місце зайняла команда КДЮСШ Бахмутського району, третє  місце – команда «Огнеупорщик», а четверте та п’яте місця  посіли дебютанти турніру: ФК «Легіон» і команда «Авангард».

Незалежно від результатів змагань, зайнятих призових місць всім гравцям були вручені нагороди та відзнаки турніру. Всі юні футболісти отримали також солодкі подарунки від голови Артемівської райдержадміністрації Володимира Бохонова та торти від ПАТ «Часовоярський вогнетривкий комбінат».

1 к 1 н 1е 1у

Артемівська РДАПартнери