В Бахмутському районі придбають житло для дітей-сиріт

3 сільські ради району вже у найближчий час нададуть житло своїм мешканцям, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В Програмі економічного і соціального розвитку Бахмутського району на 2017 рік передбачений захід на придбання житла (квартир/будинків) дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа на умовах  співфінансування за рахунок субвенції з обласного бюджету на суму 550,0 тис.грн. та коштів місцевих рад на суму 550,0 тис.грн.

Аналогічні рішення прийняли Новолуганська сільська рада на придбання 2 одиниць житла, Іванівськая сільська рада на придбання 3 одиниць житла та Різниківська сільська  рада, яка увійшла до складу Сіверської ОТГ, на придбання 1 житла.

З 12 травня у районі працює  робоча група з надання місцевим радам району методичної допомоги з питань придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа. А питань досить багато:  додержання вимог до проведення конкурсу, стан самого житла та наявність всіх правоустановчих документів.

Першою ластівкою стане Новолуганська сільська рада, вже підібрано житло у багатоквартирному будинку і зараз вирішуються  питання з оформлення договору та перерахунку коштів. А ось Іванівська сільська рада вже вдруге оголосила про бажання придбати житло, але ніхто так і не відгукнувся. У Сіверську житло, яке запропонували власники на продаж, не відповідало вимогам.

Саме всі ці питання і обговорили 17 липня 2017 року на  засіданні робочої групи за участю представників 3 місцевих рад району.

Бахмутська райдержадміністраціяПартнери