Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

В Бахмутському районі привітали фронтовиків з 74-ю річницею визволення району та Донбасу від фашистських загарбників

В Бахмутському районі це стало доброю традицією: в день визволення району від фашистських загарбників керівництво райдержадміністрації, уповноважені представники місцевих рад, громадських організацій відвідують ветеранів, які в далекому сорок третьому брали участь в боях за визволення Бахмутчини та Донецького краю від окупантів.

Сьогодні голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов і голова Бахмутської районної організації ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку Людмила Соколко відвідали Олену Пилипівну Чернишову, яка нині мешкає в селі Бахмутське Соледарської міської ОТГ. Зовсім юна, вона в роки війни була членом підпільної організації «Каровська спілка піонерів» в с. Покровське. Юна підпільниця, ризикуючи життям, виконувала складні та небезпечні завдання. Багато суворих випробувань припало на долю цієї жінки: війна, голод, напружена праця в післявоєнні роки. І сьогодні краща нагорода за прожиті роки – увага і турбота, людське тепло, що радує її серце, зігріває душу. Володимир Михайлович привітав  Олену Пилипівну з 74-ї річницею визволення Бахмутського району і Донбасу від фашистських загарбників і з найкращими побажаннями здоров’я,  миру і добра вручив святковий коровай та пам’ятний подарунок.

Керівник району також зустрівся з фронтовиками, які проживають в  смт Миронівський. Він завітав до домівки Колесника Петра Гнатовича, який воював з 1941 р. по 1944 р.; визволяв від фашистів Донеччину, був важко поранений, за мужність та відвагу нагороджений багатьма орденами і медалями. Після війни він працював учителем у школі, брав активну участь у національно-патріотичному вихованні молодого покоління.

Володимир Михайлович відвідав Пляшечника Віктора Пилиповича, який теж брав участь у боях за визволення Донбасу, пройшов війну з 1943 по 1945 рік.

Завжди радий гостям Кічик Анастас Григорович, фронтовик, в минулому – вчитель історії, письменник і поет. Він готовий поділитися спогадами про свою воєнну молодість, друзів-побратимів, з якими звела його доля на суворих дорогах війни. Анастас Григорович вважає своїм громадянським обов’язком зберегти пам’ять про минулу війну, донести правду до нащадків, щоб вони знали і пам’ятали про ратний подвиг старших поколінь. Темі війни, пам’яті про захисників Вітчизни присвячено чимало його літературних творів. Зокрема, в 2016 році вийшла в світ його книга «Нетленные имена и подвиги». На її сторінках увічнено пам’ять про 404 учасників бойових дій, які проживали в селищі Миронівський до війни і в післявоєнні роки.

Всі наші фронтовики – люди з активною громадською позицією. Вони живо цікавляться справами в громаді, їм небайдуже майбутнє їх «малої» Батьківщини. Спілкуючись з фронтовиками, Володимир Михайлович висловив їм щиру подяку і шану за їх життєвий подвиг і на згадку про пам’ятну дату – 74-у річницю визволення Бахмутського району і Донбасу від фашистських загарбників – вручив запашні короваї та цінні подарунки.

Отже, давайте завжди пам’ятати про героїв війни. В дні урочистостей, свят і в повсякденному житті будемо прагнути їм допомогти, зігріти теплом людської доброти і чуйності.

2 3

 Бахмутська міська радаПартнери