В Бахмутському районі відсвяткували День молоді

25 червня в м. Часів Яр на березі водоймища «Золота рибка» пройшло районне свято до Дня молоді, яке довело, що незалежно від віку варто радіти життю, яскравому літньому дню, гарній пісні та зустрічі з друзями.

День молоді об’єднав молодь із усіх куточків Бахмутського району: до святкування долучилися делегації із багатьох сіл і селищ Бахмутського району, не залишилися осторонь навіть жителі населених пунктів поблизу лінії  розмежування. Свято на території зони відпочинку «Золота рибка» було організовано за ініціативи та підтримки голови Артемівської райдержадміністрації Володимира Бохонова. Ідею підтримали фермери, підприємці, школи, Бахмутський професійний аграрний ліцей та творчі колективи району.

Відкриваючи свято, Володимир Михайлович привітав присутніх із яскравим і радісним Днем молоді та кращим представникам молоді району за активну громадську позицію, сумлінну та плідну працю вручив грамоти Артемівської райдержадміністрації з грошовими винагородами.

Організатори заходу потурбувалися, щоб ніхто не нудьгував. Святкова програма була насичена, цікава та різноманітна. Концертні номери перемежалися з конкурсами та вікторинами. Спортивний майданчик, розгорнутий в зеленій зоні, зібрав усіх, хто веде здоровий спосіб життя або прагне до цього. Майстер-класи не залишили байдужими дітей: бажаючих малювати, плести і вирізати виявилося більше, ніж передбачалося. Дівчата, володарки довгого волосся, змогли безкоштовно зробити зачіски від майбутніх перукарів. Родзинкою стала фотосесія в сукні з соняхів. Це плаття, виготовлене студентами Бахмутського професійного аграрного ліцею, було відзначено на 8 Міжнародному форумі «Інновації в сучасній освіті».

Організатори свята подбали і про тих, кому подобається відпочивати у вузькому сімейному чи дружньому колі. Керівництво ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» на прохання керівництва району заздалегідь організувало завезення піску на пляж. У недільний день скупатися у водоймі та погрітися на сонечку виявилося досить багато. Прямо на траві місцеві жителі та гості влаштували собі пікнік.

Наші сусіди – представники Ільїнівськї громади – завітали на свято з чудовою концертною програмою, за що організатори свята і глядачі були їм дуже вдячні.

–  Ми вперше проводимо таке масштабне свято і дуже раді, що наша ідея припала до душі і молоді, і старшому поколінню. Сьогодні тут команда молодих людей із смт Новолуганське, приїхали хлопці зі Світлодарська та Соледара. Ми раді бачити на святі випускників, які хоч і не доспали, але  беруть активну участь у веселих конкурсах і спортивних змаганнях, – поділився враженнями голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов

Керівник району підкреслив, що молодь – це не тільки відпочинок, спорт і розвага; це потенціал нації, який необхідно розвивати і підтримувати. До речі, в районі вже запроваджено кілька програм, але попереду в цьому напрямку ще багато роботи.

Завітали на свято і гості з області. Директор департаменту освіти і науки Оксенчук Надія Володимирівна відзначила, що свято вдалося, бо люди не тільки  підтримали ініціативу влади, а й самі активно долучилися до його проведення.

Весь день було гамірно і весело на березі водоймища  «Золота рибка». Чудові українські пісні у виконанні творчих колективів районного Будинку культури, спортивні змагання, караоке та майстер-класи підняли настрій всім присутнім.

Справжнім сюрпризом  для всіх стали змагання з національної грецької боротьби «куреш» і вручення переможцю головного призу. Під гучні оплески, овації та сміх Володимир Михайлович подарував переможцю живого барана.

Тож свято вийшло на славу.

41 42 43Партнери