В Бахмутському районі засяяла «Веселка дружби»

1 червня, в перший день літа, світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей. З нагоди цієї визначної події 1 червня в селі Кодема відбулося велике свято. Завдяки благодійній допомозі Датської ради у справах біженців, співпраці Кодемської сільської ради з благодійними організаціями, за підтримки фермерських господарств «Династія» та «Криниця» на радість маленьких мешканців села було відкрито спортивний майданчик.

На святковому заході були присутні голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов, його заступник Лариса Герасимова, заступник керівника АТО по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Костянтин Міщенко, начальник групи ЦВС ОТУ «Донецьк» підполковник Олександр Громаков, які привітали малечу з Міжнародним днем захисту дітей та вручили подарунки. Для маленьких мешканців села і дорослих Військово-музичний центр сухопутних військ ЗСУ України (м. Чернігів) представив святковий концерт. Отож, свято вийшло на славу!

До Міжнародного дня захисту дітей у Бахмутському районі пройшли святкові заходи в рамках акції «Веселка дружби». Акція започаткована за ініціативи відділу Цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід» та групи ЦВС ОТУ «Донецьк», голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова  та народного депутата України Тетяни Ричкової та проходить за підтримки голови Артемівської райдержадміністрації Володимира Бохонова. В ході акції діти Дніпровщини підготували подарунки для дітей Донбасу. Завдяки спільним зусиллям, взаємодії військових і Артемівської райдержадміністрації ці подарунки були доставлені в Бахмутський район.

1 червня в рамках акції «Веселка дружби» у м. Світлодарськ пройшов великий святковий захід для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Відкриваючи свято, голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов привітав дітей, їх батьків, рідних і близьких із Міжнародним днем захисту дітей та побажав малечі – безхмарного дитинства, любові та родинного тепла, щасливої долі на рідній землі, а дорослим – міцного здоров’я, впевненості в завтрашньому дні, миру, злагоди та благополуччя. Маленьких мешканців міста зі святом також привітали заступник керівника АТО по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Костянтин Міщенко, начальник групи ЦВС ОТУ «Донецьк» підполковник Олександр Громаков.

Відрадно було бачити усміхнені обличчя дітей, які разом із батьками переживають усі труднощі сьогодення. І юні глядачі, і дорослі із захопленням слухали чудові музичні твори у виконанні Народної артистки України Лесі Горової, лауреата міжнародних і всеукраїнських конкурсів Владислава Чайки, гітариста-віртуоза Сергія Шматка. Кожна присутня на святі дитина отримала подарунок від своїх однолітків із Дніпра.

Володимир Михайлович від усієї громади і себе особисто висловив сердечну подяку всім, хто допоміг влаштувати це свято для наших дітей.

 В рамках акції «Веселка дружби» 2 червня святкові концерти для дітей пройшли в Будинку культури м. Часів Яр, Районному будинку культури в селищі Опитне та в Будинку культури м. Сіверськ.

свято 2 свято 1

Бахмутський районПартнери