В.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков взяв участь у пленарному засідання районної ради

В ході засідання було розглянуто питання щодо ходу виконання Програми економічного та соціального розвитку Костянтинівського району на 2017 рік» за перше півріччя поточного року,  затвердження звіту про виконання районного бюджету за I півріччя 2017 року, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, затвердження районної Програми розвитку освіти «Освіта Костянтинівського району в європейському вимірі 2017-2020 роки», звіту про діяльність Районного будинку культури «Ювілейний» Костянтинівської районної ради Донецької області, земельні питання тощо.

З першого питання доповів Олег Ісаков, який зазначив, що в цілому, економічна політика була сфокусована на розвитку традиційних секторів економіки за допомогою діючих сільськогосподарських виробництв, на повному використанні земельної, природного, трудового потенціалу району, а також на реалізації розпочатих інвестпроектів, та на створенні умов для залучення інвесторів.  Завдяки спільним зусиллям в економіці, бюджетній сфері та активності  громад  район не зупинився в своєму розвитку та досяг  певних результатів.

За 1 півріччя 2017 року в порівнянні з 1 півріччям 2016 року збір податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів збільшився на 20119,4 тис.грн  і становить 146,9%. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника в галузях економіки району склала 5073 грн. Темп зростання до   відповідного періоду 2016 року – 134,5 %.

За підсумками сівби  сільгоспкультур під урожай поточного року  в районі посівні площі під зерновими культурами  складають 25,97 тис. га, що на 4,7 тис. га менше посівної площі 2016 року.

Восени 2016 року посіяно 15,07 тис. га  озимих культур на зерно, до збирання збереглося 15,04 тис. га  озимих зернових.

В 2017 році за інтенсивними технологіями овочі відкритого ґрунту в районі вирощуються на площі 10 га, картопля на площі 45 га.  Вирощуванням овочів відкритого ґрунту та картоплі  в районі займається одне господарство СТОВ «Імпульс».

 З початку року на тепличному комбінаті вирощено та реалізовано 2,4 тис.тонн овочів закритого ґрунту, що на рівні обсягів минулого року. В ТОВ «Сади Донбасу» валовий збір черешні в цьому році збільшився майже в 3 рази.

        Засобів захисту рослин придбано та застосовано 30,3 тонни, на площі  понад 33тис. га проведено обробки посівів зернових культур, соняшнику, овочів, садів.

Не дивлячись на тимчасові труднощі,  сільгосппідприємства  району і в поточному році продовжують оновлення основних фондів за власні кошти:  придбано 3 зернозбиральних комбайни,   2 сіялки  та оприскувач іноземного виробництва, інше сільгоспобладнання.

Одним з найбільш пріоритетних напрямків діяльності Костянтинівської райдержадміністрації в розвитку економічного потенціалу району є формування інвестиційної привабливості території.

З початку року в районі активно реалізовувались проекти  з благоустрою спортивної матеріально-технічної бази, а саме:   спортивні майданчика зі штучним покриттям в с-щі Новодмитрівка,   с-щі Довга Балка; 5 спортивних майданчиків з антивандальним тренажерним обладнанням в с-щі Новодмитрівка, , с-щі Клебан-Бик, Зоря, в с.Марково та с. Яблунівка.  Роботи проводилися за рахунок обласного та районного бюджетів на загальну суму 4114,8 тис. грн.

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери