В Олександрівському районі обговорили заходи до Дня захисника України

З метою належного відзначення в районі державного свята, в.о.голови райдержадміністрації Володимир Давимука провів засідання організаційного комітету щодо забезпечення організації проведення заходів до Дня захисника України.

Звертаючись до членів оргкомітету Володимир Давимука акцентував увагу на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до їх підготовки та проведення.

Зі сценарієм проведення районних урочистостей присутніх ознайомила начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Гончарова. Під час роботи оргкомітету визначено відповідальних осіб, місце і час проведення святкових заходів, з’ясовано ряд організаційних моментів.

Так, 12 жовтня о 10:00 в концертній залі школи мистецтв відбудеться тематичний концерт «Мужність і відвага крізь покоління». На базі центральної районної бібліотеки  будуть оформлені тематична полиця  «Слава мужності та відвазі», книжкова виставка «Доба козацької слави у творах Т. Г. Шевченка». В закладах освіти заплановано проведення інформаційно-просвітницьких заходів, зокрема уроки мужності, зустрічі з учасниками АТО, виховні години та ін.

«Відзначення в Олександрівському районі Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні, з шаною та увагою до захисників Батьківщини. Це нагода згадати тих, хто здобув та відстояв нашу свободу і незалежність. Тому наголошую на відповідальному підході до виконання покладених обов’язків всіх членів оргкомітету», – зазначив Володимир Давимука. Звернув увагу на максимальні  заходи безпеки і забезпечення громадського порядку.      

Олександрівський районПартнери