В школах Бахмутського району пройшло Свято останнього дзвоника

26 травня в загальноосвітніх навчальних закладах Бахмутського району пройшло Свято останнього дзвоника. За традицією голова Артемівської райдержадміністрації, його заступники відвідали урочисті лінійки, що відбулися в школах району.

Голова райдержадміністрації Володимир Бохонов був присутній на Святі останнього дзвоника в навчальних закладах м. Часів Яр, де привітав із закінченням навчального року учнів і педагогічні колективи загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 15 і № 17. Кращим учням за високі досягнення в навчанні, за перемоги в спортивних змаганнях і творчих конкурсах Володимир Михайлович вручив грамоти Артемівської райдержадміністрації та Бахмутської районної ради з грошовими винагородами.

Під час урочистостей в навчальних закладах грамотами відділу освіти Артемівської райдержадміністрації з грошовими винагородами нагороджено 120 школярів, імена яких внесені до Банку обдарованих дітей та молоді Бахмутського району.

Цей день став особливим для 264 випускників: сьогодні вони прощалися зі школою, вчителями, друзями-однокласниками. Попереду в них – важливий вибір: ким бути, якій справі присвятити своє життя. Побажаємо їм наснаги, невичерпної енергії та успіхів. Нехай щасливою буде їх доля на мирній українській землі.

13 14

Бахмутська міська радаПартнери