Відбулась районна Спартакіада з міні-футболу серед школярів Бахмутського району

Щороку до Всеукраїнського Дня  футболу проводиться Спартакіада з міні-футболу серед школярів Бахмутського району з міні-футболу.

27 квітня – 04 травня відбулися перші зональні ігри з міні-футболу: матчеві зустрічі пройшли в м.Сіверськ на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Доломітчик», в Красненській, Яковлівській та  Світлодарській загальноосвітніх школах.

До  фіналу вийшли команди Сіверської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Світлодарської, Яковлівської та Красненської загальноосвітніх шкіл. Фінальні ігри пройдуть 12 травня в Сіверську на базі СОК «Доломітчик».

Переможці та призери районної Спартакіади серед школярів Бахмутського району з міні-футболу будуть нагороджені Кубком та грамотами, які в урочистій обстановці їм вручатимуть на святі останнього дзвоника в школах, де вони навчаються.

Районна Спартакіада з міні-футболу серед школярів району проходить за ініціативи та підтримки голови Артемівської райдержадміністрації Володимира Бохонова. Сприяння в підготовці, організації  та проведенні змагань з міні-футболу також надають керівники загальноосвітніх навчальних закладів, КДЮСШ Бахмутського району, відділ освіти, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Артемівської райдержадміністрації, Бахмутська района організація ФСТ «Колос», спортивно-оздоровчий комплекс «Доломітчик».

Побажаємо юним спортсменам наснаги, сил, яскравих, цікавих матчів і, звичайно, нових спортивних звершень і перемог.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери