Відбулась зустріч голови Артемівської райдержадміністрації з настоятелями храмів Української Православної Церкви

Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Бохонов зустрівся з настоятелями храмів Української Православної Церкви, що розташовані на території Бахмутського району. Такі зустрічі вже стали  традиційними і проводяться щороку в січні після Різдва Христова. На зустріч також були запрошені заступники голови райдержадміністрації, місцеві голови, керівники підприємств.

Володимир Бохонов, привітавши присутніх із новорічними та різдвяними святами, ознайомив священнослужителів з основними подіями в житті Бахмутського району, якими запам’ятався минулий рік, підвів підсумки соціально-економічного розвитку району в 2016 році.

Зустріч проходила в невимушеній атмосфері, котра спонукала до плідного діалогу представників виконавчої влади і духовенства. З обох сторін відчувалась щира зацікавленість у спілкуванні з актуальних питань сьогодення. Мова йшла про роль церкви в духовному становленні особистості, співробітництво органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування із релігійними організаціями задля блага територіальних громад району, духовне виховання підростаючого покоління в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах, роботу закладів культури, спрямовану на духовний та творчий розвиток молоді.

У Бахмутському районі донині зберігаються старовинні традиції та обряди, що становлять безцінну духовну і культурну спадщину українського народу. Таким чином, не втрачається зв’язок поколінь. Кожне прийдешнє покоління не тільки переймає історичний досвід, але наслідує й високі морально-етичні орієнтири, перевірені часом, культурні традиції своїх предків. І учасники зустрічі мали нагоду в цьому переконатися. До їхньої уваги творчий колектив викладачів і учнів школи мистецтв № 2 села Опитне представив театралізовану виставу «Добрий вечір, щедрий вечір».  Старовинні українські пісні, колядки у натхненному виконанні юних вихованців подарували присутнім піднесений настрій та відчуття свята, стали гармонійним завершенням зустрічі. На згадку про цю подію священнослужителям були вручені сувеніри, виготовлені школярами району.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери