Відбулась зустріч голови Артемівської райдержадміністрації з ветеранами селища Миронівський

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов зустрічався з багатьма ветеранами, які мешкають у різних населених пунктах Бахмутського району.

5 травня він завітав до Миронівського селищного Палацу культури, де зустрівся з ветеранами, учасниками бойових дій, які проживають в селищі Миронівський. На зустрічі також були присутні голова Бахмутської районної організації ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку Л. Соколко, рада ветеранів селища Миронівський на чолі з головою Л. Шумейко, секретар Миронівської селищної ради С. Калапіщак і керуючий справами виконкому Т. Чоп.

Володимир Бохонов привітав ветеранів із 72-ю річницею Великої Перемоги, побажав їм здоров’я на довгі роки, бадьорого настрою, мирного неба, родинного затишку та благополуччя. Кожному ветерану з нагоди знаменної події було вручено вітальну листівку і подарунковий набір. Під час зустрічі панувала тепла, дружня атмосфера. У колі друзів учасники бойових дій згадували свою фронтову молодість, бойових побратимів. Ветеран війни  Анастас Георгійович Кічик прочитав власні вірші, присвячені темі війни, пам’яті про незабутній подвиг захисників Вітчизни. Від імені всіх присутніх він подякував Володимиру Бохонову за підтримку, увагу і допомогу ветеранам.

Артемівська райдержадміністраціяDSCN3436 DSCN3438 DSCN3441 DSCN3450 DSCN3451Партнери