Відбулось засідання Координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту при Артемівській райдержадміністрації

3 березня в  Артемівській райдержадміністрації пройшло засідання Координаційної ради з питань розвитку  фізичної культури та спорту. Згідно з порядком денним завідувач  сектору  у справах сім’ї, молоді та  спорту райдержадміністрації Ірина Тишакова доповіла про підсумки виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Артемівському районі на 2013-2016 роки. Заступник голови райдержадміністрації Лариса Герасимова ознайомила присутніх з інформацією про Регіональний план заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

Також на засіданні було  розглянуто проект Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» в Бахмутському районі.

Члени Координаційної ради в цілому  підтримали запропоновані заходи, висловивши свої пропозиції та зауваження до даного проекту Плану заходів.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери