DSCN3052

Фахівці Донецької обласної служби зайнятості приділяють особливу увагу роботі зі зверненнями громадян. Звертаючись до служби з письмовими, усними пропозиціями, заявами та скаргами, населення завжди отримує кваліфіковані, об’єктивні, вичерпні консультації, які допомагають у вирішенні виникаючих проблем та питань.

Згідно графіку, 20 квітня 2017 року у Нікольському міському центрі зайнятості  заступником директора Донецької обласної служби зайнятості Наталією Адамовою було проведено виїзний прийом, який відвідали мешканці району.

Під час зустрічі безробітних цікавили питання профнавчання та подальшого працевлаштування за отриманою професією, участі у громадських та інших  роботах тимчасового характеру, можливість працевлаштування осіб передпенсійного віку, перспективи започаткування власної справи, тощо. На всі питання та звернення заявники отримали ґрунтовні відповіді та роз’яснення.

Створення та забезпечення умов ефективного та оперативного обслуговування громадян в центрах зайнятості регіону, застосування індивідуального підходу до потреб кожного окремого заявника, надання клієнтам повного та якісного комплексу соціальних послуг – основа довіри та відкритості у взаємовідношеннях служби зайнятості та всіх учасників ринку праці.

Інформація підготовлена Донецьким обласним центром зайнятості