Відкрито реєстрацію на форум “Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці” (24 липня, м. Маріуполь)

З   ПО Анонси, , , , , , , , , , , ,

Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” у партнерстві з Міністерством молоді та спорту та Фондом народонаселення ООН в Україні оголошують про початок реєстрації на Форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці», що відбудеться 24 липня у м. Маріуполь. Форум проходить в рамках ініціативи “Український Пакт заради молоді-2020″*.

Інформаційні партнери: Донецька ОДА, ВК Маріупольської міської ради та Фонд розвитку Маріуполя.

Мета заходу – посилити діалог між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни. Форум об’єднає молодь Донеччини та представників провідних компаній України.

В рамках Форуму молоді люді:

дізнаються про актуальні кар’єрні можливості для молоді;

отримають практичні рекомендації з побудови кар’єри; розвинуть навички та власний networking;

візьмуть участь у розробці WOW-ідей для кар’єрного розвитку молоді у твоєму регіоні.

За результатами Форуму кожен учасник зможе взяти участь у конкурсі #CareerChallenge та виграти корисні призи від ініціативи Пакту заради молоді-2020.

До участі запрошуються молоді люди віком від 18 до 25 років з Донецької області.

Зареєструватися потрібно до 18 липня 2018 року включно за посиланням https://goo.gl/forms/gF3HeYyPvh6v8W6t2.

На основі заповненої реєстраційної форми до участі у форумі буде відібрано найбільш активних та вмотивованих представників молоді Донеччини.

Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Форуму до 20 липня 2018 року. Участь у Форумі безкоштовна. Для учасників з інших населених пунктів Донецької області Організатори відшкодовують витрати на проїзд до м. Маріуполь.

З будь-яких питань щодо Форуму, а також для реєстрації від імені компанії (в тому числі для підписання Пакту) звертайтеся до координатора: Тарас Деркач, Центр “Розвиток КСВ”, td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48.

Довідково:

*Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором, забезпечити 50000 місць для стажування, практики та працевлаштування молоді до 2020 року та надати менторську підтримку з питань побудови кар’єри 500 молодим людям.Партнери