Адреса:
Тел.:
E-mail:
Веб-сторінка:

Відкриття дитячого майданчику до свята Матері

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято – День матері, а також щорічно 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. Ці свята найбільш зворушливі для кожного серця, тому що кожний з нас з дитинства несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами, котра завжди зрозуміє, пробачить, і буде щиро любити свою дитину.
В селі Новоукраїнка 14 травня свято розпочалося з відкриття дитячого майданчика, якому жителі села дали чудову назву «Веселкове дитинство». В цьому маленькому затишному селі немало дітлахів, які довго чекали на майданчик. А дорослі давно готувалися до його встановлення. Неодноразово піднімали це питання перед селищною радою. І нарешті сталося…
Цікава історія створення цього майданчика. Жителі всіх сіл Святогорівської селищної ради просили кошти на майданчик. І селищний голова оголосив на сесії, що першими отримають кошти ті, хто хоча б пісочницю для дітей зробить своїми руками. Жителі села Новоукраїнка на чолі з депутатом районної ради Людмилою Камінською та депутатом селищної ради Петром Смучком не довго барилися. І з’явилася біля клубу пісочниця. Селищна рада з місцевого бюджету закупила обладнання, а встановлювали та облаштовували майданчик самі жителі.
Учасники художньої самодіяльності, знову ж таки з села Новоукраїнка подарували присутнім пісні і танці. Треба відзначити, що маленькі учасники клубу «Україночка» нічим не поступаютьься колективам інших клубних закладів району.
Як годиться на відкритті – перерізали стрічку. Це право жителі надали селищному голові Віктору Бєлянкіну і депутату селищної ради Петру Смучку. І відразу майданчик заполонили діти. Заради їх радісних посмішок варто робити такі добрі справи.

Свято стало ще однією сходинкою до згуртування односельців, до сімейного зближення та родинного єднання.

70 72

Добропільська РДАПартнери