Відкриття опорної школи в Бахмутському районі

28 серпня в м. Часів Яр в урочистій обстановці відбулося відкриття опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 за участю Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, заступника голови Донецької облдержадміністрації Віктора Ремського, голови Артемівської райдержадміністрації Володимира Бохонова.

Вітаючи громаду з відкриттям опорної школи, керівник району Володимир Бохонов відзначив, що серед загальноосвітніх навчальних закладів району це перший такий сучасний інфраструктурний об’єкт. Проведено реконструкцію будівлі, виконано капітальний ремонт шкільних приміщень, а найголовніше – школа оснащена сучасним обладнанням, оргтехнікою, засобами інтерактивного навчання. Все це сприятиме впровадженню новітніх методик, виведенню навчального процесу на новий якісний рівень.

Відкриття опорної школи стало знаковою подією не лише для освітян, учнів та їх батьків, а й для всієї громади. Від жителів Часів Яра велика подяка проектантам і будівельникам, керівництву райдержадміністрації, всім тим людям, завдяки яким першого вересня юні мешканці міста навчатимуться в оновленій школі – школі майбутнього.

В цей же день школярі та любителі спорту отримали ще один подарунок. На пришкільній території було відкрито спортивний майданчик, де тут же відбувся товариський матч з футболу. Геннадій Зубко, спілкуючись з юними спортсменами, привітав їх з цією визначною подією та побажав успіхів у навчанні й високих досягнень у спорті.

1 2 (1)

Бахмутський районПартнери