Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

Відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у Часів Ярі

28 серпня в місті Часів Яр на території опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям з нагоди 85-ї річниці Донецької області. Голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов зустрічав почесних гостей, які завітали на свято: Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, народного депутата України, президента федерації футболу Донецької області Максима Єфімова, заступника голови облдержадміністрації, голови відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктора Ремського, начальника управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимира Мисика.

– Важливо, щоб новий майданчик став для дітей місцем, де вони б залюбки та з користю проводили своє дозвілля, відточували майстерність не тільки на уроках фізичної культури, а й після занять у школі, – відзначив Геннадій Зубко.

Віктор Ремський підкреслив, що з обласного бюджету на облаштування 85 спортивних майданчиків зі штучним покриттям (42×22 м), які з’явилися до 85-річчя Донецької області в містах, районах, об’єднаних територіальних громадах, було виділено кошти у сумі 80,2 млн. грн. З них 70,6 млн. грн. – на придбання та монтаж штучного покриття, огорожі, а 9,6 млн. грн. – на будівництво основ для спортмайданчиків при 23-х опорних школах.

Почесні гості поспілкувалися з юними футболістами, вручили дітям сітки з м’ячами та комплекти манішок у подарунок. Після вітальних слів та урочистостей нове поле випробували юні спортсмени м. Часів Яр (тренер Столбовський Олег), які зіграли товариський матч з рахунком 5:2.

Будівництво майданчика зі штучним покриттям при Часовоярській школі було розпочато у квітні поточного року. Проектно-кошторисну документацію виготовили за рахунок коштів районного бюджету, а на роботи з влаштування основи, придбання огорожі та штучного покриття з обласного бюджету виділили 1352,7 тис. грн.

Усього в Бахмутському районі до 85-річчя Донецької області в рамках проекту, який реалізується за ініціативи голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського відповідно до програми економічного та соціального розвитку Донецької області на 2017 рік, з’являться три спортивні майданчика зі штучним покриттям. Так, окрім Часів Яру, дітей готовий прийняти смарагдовий газон у селі Опитне. Завершальні роботи щодо встановлення огорожі та штучного покриття ведуться на майданчику в селі Свято-Покровське.

Раніше громада Бахмутського району вже отримала 4 комплекти тренажерного обладнання, які встановлені на площадках в Сіверську, Світлодарську, селах Опитне та Свято-Покровське. На придбання та доставку тренажерів з обласного бюджету було виділено 240,0 тис. грн., а установка обладнання здійснювалася за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів.

спорт 1 спорт 2 спорт 3

Артемівська райдержадміністраціяПартнери