Відкриття спортивного майданчика

8 червня  у с. Добропіллі відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика, побудованого за сприянням дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та за підтримки уряду Німеччини.

Майданчиком, обладнаним гімнастичним знаряддям і вуличними тренажерами, зможуть вільно користуватися діти шкільного віку, а також всі бажаючі жителі села.

Дитячий фонд ЮНІСЕФ протягом всього навчального року тісно співпрацював зі школами району, в результаті цієї співпраці школи отримали спортивний інвентар, шкільні меблі.

На свято в с. Добропілля завітали почесні гості: заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, керівник проектів ЮНІСЕФ з питань здоров’я та розвитку молоді Олена Сакович, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Надія Оксенчук, координатори освітніх програм  дитячого фонду Ольга Долініна та Наталя Датченко, голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов, в.о. голови районної ради Ірина Стрепоченко.

Гостей гостинно зустрічали директор школи Світлана Литовченко та учні школи.

Почесні гості привітали всіх присутніх зі святом, побажали дітлахам радощів, гарного здоров’я,  займатися спортом, загартовуватись, реалізації всіх задумів, подякували всім  та висловили надію на подальшу співпрацю.

Дуже приємнм сюрпризом для всіх присутніх на святі було вручення подарунку від молодого подружжя підприємців Матвієнко з м. Добропілля, які подарували школі 40 кв.м. тротуарної плитки.

Право перерізати символічну стрічку надали  Олені Сакович, Ігорю Стокозу та найкращому спортсмену Добропільської ЗОШ, учню 9 класу  Сергію Козіну.

Заняття спортом  допоможуть дітям насолоджуватися правом грати у безпечному та здоровому середовищі, а також сприятимуть створенню дружньої атмосфери.

13 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Добропільська РДАПартнери