Шановні педагоги, працівники та ветерани педагогічної праці Донецької області!
Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом!
Це свято – чудова нагода висловити глибоку вдячність нашим вчителям, згадати перших наставників, які своїм прикладом вчили нас бути добрими, справедливими, людяними.
Дорогі вчителі! Своєю самовідданістю, невтомною працею і постійним творчим пошуком ви закладаєте основи завтрашнього дня. Саме від вас залежить, наскільки освіченими і духовно багатими будуть маленькі громадяни України. Час плине, на зміну старих методів викладання приходять нові технології. Однак головна мета залишається – виховати яскраву цілеспрямовану особистість, здатну широко мислити і приймати самостійні рішення.
Своєю самовідданістю, невтомною працею і постійним творчим пошуком вчителя формують інтелектуальний потенціал Донеччини, виховують патріотів країни. Завдяки їхньому ентузіазму, відповідальності перед суспільством зберігаються і примножуються кращі традиції вітчизняної школи, розвиваються і впроваджуються інноваційні технології в навчально-виховний процес. Педагоги виховують в учнях любов до знань і науково-дослідній творчості.
Дякую вам за працю і турботу про наших дітей! Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, душевної рівноваги і нових перемог на педагогічній ниві!
Зі святом вас! Слава Україні!
З повагою
голова Донецької облдержадміністрації,
керівник обласної військово-цивільної
адміністрації  О. І. Куць