Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників харчової промисловості!

Харчова промисловість здолала нелегкий шлях становлення, і сьогодні ми з гордістю відзначаємо, що у галузі є історія, значні здобутки і чудові перспективи подальшого розвитку. Завдяки наполегливій творчій праці, високому професіоналізму багатьох тисяч трудівників, харчова промисловість активно нарощує свій потенціал, створює продовольчу безпеку країни, зміцнює позиції українських товарів на зовнішніх ринках.

Кожне з підприємств харчової промисловості області гідно тримає торгову марку, забезпечуючи високу якість продукції, знаної не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Саме завдяки наполегливій праці харчовиків, галузь є однією із лідерів в освоєнні нових методів та форм ринкового господарювання, в технічному і технологічному оновленні виробництва.

Вітаючи вас, шановні працівники харчової промисловості, переконаний, що ви не зупинитесь на досягнутому, будете докладати максимум зусиль для подальшого розвитку та процвітання усіх галузей харчової промисловості.

Бажаю вам, вашим родинам добробуту, благополуччя, міцного здоров’я, творчої енергії, успіхів та здобутків. Нехай ваша невтомна праця буде плідною, здійснюються усі плани, задуми, сподівання на благо України.

Міцного вам здоров’я, добра, злагоди, нових трудових звершень!

Голова Донецької обласної державної адміністрації,

керівник обласної військово-цивільної адміністрації

Павло Жебрівський