Адреса:
Тел.:
E-mail:
Веб-сторінка:

Візит губернатора Донецької області Павла Жебрівського до міста Красногорівка

Сьогодні, 31 травня 2017 року, м.Красногорівка з  робочим візитом відвідав голова Донецької обладміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Разом із головою Мар’їнської райдержадміністрації, керівником районної військово-цивільної адміністрації Володимиром Морозом, директором департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА Валерієм Кобижчею,  першим заступником голови райдержадміністрації Тетяною Збицькою, керівником військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка Олегом Ліванчуком, Павло Іванович проінспектував постраждалі внаслідок обстрілу об’єкти м.Красногорівка, а саме районну лікарню, школу №2 та найбільш постраждалі будинки приватного сектору. Наразі на місцях працюють працівники ДСНС, які розбирають завали та перевіряють територію на наявність вибухонебезпечних предметів.

Після огляду постраждалих об’єктів в приміщенні військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка під керівництвом Павла Жебрівського відбулась нарада щодо ліквідації наслідків обстрілів у місті. Участь в нараді взяло керівництво району, міст Мар’їнка та Красногорівка, представники департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники ГУ ДСНС України в Донецькій області.

 В ході наради зокрема обговорювалося питання щодо відновлення постраждалої будівлі Красногорівської ЗОШ №2. Ця школа була визначена опорною, тому на неї була зроблена необхідна  проектно-кошторисна документація, яка наразі потребує змін. Губернатором були поставлені конкретні терміни щодо проведення експертизи пошкодженої будівлі школи для невідкладного внесення змін до проектно-кошторисної документації та початку ремонтно-відновлювальних робіт.

Щодо функціонування Мар’їнської центральної районної лікарні було прийнято рішення провести  капітальний ремонт ДНЗ «Сонечко» м.Красногорівка для тимчасового розміщення в даній будівлі Красногорівської амбулаторії ЗПСМ. Губернатором було поставлено завдання щодо розробки  проектно-кошторисної документації на  відновлення будівель Мар’їнської ЦРЛ та початку виконання будівельних робіт. Також було  доручено визначитись з перенесенням неврологічного та стоматологічного відділень в більш безпечну частину центральної районної лікарні.

З питання організації робіт з відновлення пошкодженого житла в містах Красногорівка та Мар’їнка було вирішено  координувати роботу з відновлення об’єктів житлової інфраструктури, долучити благодійні фонди до цієї роботи та забезпечити співпрацю з питання відновлення приватного та комунального житла. Особливу увагу приділити людям похилого віку та іншим незахищеним верствам населення та максимально забезпечити залучення всіх наявних матеріальних та фінансових ресурсів.

31 32 34

Мар’їнська РДАПартнери