Володимир Бохонов відзвітував про свою роботу

17 січня в приміщенні Бахмутської районної ради відбувся публічний звіт Бохонова Володимира Михайловича, голови Бахмутської райдержадміністрації.

Заслухати результати роботи голови Бахмутської райдержадміністрації за 2017 рік приїхали керівники області,  підприємств, організацій та установ, фермерських господарств району, депутати районної ради. На засіданні був присутній Віктор Васильович Ремський, заступник Голови обласної державної адміністрації.

Розпочинаючи свій звіт, Володимир Михайлович перш за все зазначив, що протягом усього часу його роботи діяльність Бахмутської райдержадміністрації була спрямована на реалізацію засад державної політики на території всього району. Протягом 2017 року в Бахмутському районі створено найбільшу кількість об’єднаних територіальних громад.

Бахмутський район розташований на лінії розмежування. Але, незважаючи на нестандартні умови життя багатьох людей, для них створено все необхідне,  щоб почуватися у безпеці.

Голова Бахмутської райдержадміністрації підвів підсумки фінансового року, зазначивши, що район може пишатися результатами своєї роботи у 2017 році та кількістю реалізованих державних програм, завдяки яким вдалося здійснити плани та завдання.

Пріоритетний напрямок розвитку району – сільське господарство. Вже другий рік поспіль Бахмутський район займає перше місце по збору ранніх зернових культур. Не відстають наші селяни і в рослинництві, і в розвитку тваринного господарства.

У терміни, встановлені чинним законодавством надає допомогу мешканцям району Центр надання адміністративних послуг.

Особлива увага в роботі райдержадміністрації – питання соціального захисту населення: пенсіонерів, інвалідів, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В районі відкриті Центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів, відділень денного перебування самотніх пенсіонерів.

Піклування про здоров’я людей є найвищою цінністю, необхідним компонентом розвитку і соціально-економічного процвітання.

Особлива увага приділялася модернізації освіти. Визначною подією стало відкриття опорної школи в місті Часів Яр. Всього на покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів у 2017 році використано 767,2 тис. грн., в том числі субвенцій.

Не залишилися поза увагою сфери культури і спорту. Для КЗ «Бахмутський районний будинок культури» придбано автобус, побудовані спортивні майданчики, облаштовані необхідним знаряддям об’єкти спорту.

Звітуючи перед присутніми, Володимир Михайлович зазначив, що у 2017 році вирішено дуже багато важливих питань. Ще більше заплановано на 2018. Він запевнив, що Бахмутський район завжди буде залишатися одним із перших в області по показниках своєї роботи.

З привітаннями з Новим 2018 роком та побажаннями подальших успіхів, голова Бахмутської райдержадміністрації повідомив, що за власним бажанням закінчує свою роботу у районі. Він підкреслив, що той безцінний досвід який він отримав працюючи в Бахмутському районі, буде йому дуже необхідний у подальшій трудовій діяльності. Володимир Михайлович подякував усім, з ким працював, всім, хто допомагав у нелегкій праці, а також мешканцям району, які підтримували та разом намагалися робити корисні справи.

Слова подяки за роботу на чолі керівника Бахмутської райдержадміністрації Володимиру Михайловичу висловив Віктор Васильович Ремський, заступник Голови Донецької обласної держадміністрації, керівники району, апарату райдержадміністрації.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери