Всеукраїнський благодійний фонд «Зірки та Зіроньки» організовує флешмоб

З   ПО Анонси, , , , , , , , , , , ,

15 жовтня на привокзальній площі Костянтинівки із залученням преси та зацікавлених груп цивільно-військового співробітництва розпочнеться вокально-хореографічного флешмобу, в якому візьмуть участь багаторічні лауреати фестивалю «Зірки та зіроньки». Він прослідує маршрутом від Костянтинівки до Івано-Франківська з короткотривалими виступами на перонах станцій Костянтинівка,  Харків, Львів, Івано-Франківськ, Полтава. Організатори та учасники урочисто передадуть квіти до меморіалу загиблим воїнам ЗСУ на горі Карачун та влаштують пісенно-патріотичний захід біля гори Говерла, презентують власні творчі досягнення у цілісній концертній програмі, яка планується у Коломийському Народному домі, закладуть основу для подальшої міжсекторальної співпраці.

В рамках вищезазначеного флешмобу також планується реалізувати акцію «Мистецькі волонтери-поштарі». Мета акції – збір маленьких сувенірів, подарунків, листів та подяк від дітей, родичів та небайдужих громадян з усієї України для воїнів, які боронять від агресора східні кордони нашої держави.

За сприяння Благодійної організації «Всеукраїнський благодійний фонд «Зірки та Зіроньки» 19 жовтня 2018 року о 15:15 на пероні Залізничної станції м. Краматорськ відбудеться зустріч та передача зібраних учасниками проекту подарунків для воїнів ООС.

Більше інформації про вокально-хореографічний національний флешмоб «Від Карачуна до Говерли», реалізація якого відбудеться з 15 по 19 жовтня, можна знайти за посиланням https://www.facebook.com/groups/156771908372087/?ref=br_tf.

Керівник проекту – директор ВБФ «Зірки та зіроньки» Людмила Андріївна Черниченко, +38(099)279 89 07.

Прес-центр проекту – Наталія Боровська, +38(050)544 29 56Партнери