Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

З   ПО Анонси, , , , , , , , , , , ,

9 червня 2017 року Мінрегіоном оголошено Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», який проводиться для представників журналістської спільноти в номінаціях «Онлайн-публікація», «Стаття», «Радіоматеріал» та «Відеоматеріал».

Конкурс присвячено висвітленню здобутків громад і триваючій реформі місцевого самоврядування та децентралізації влади, серед перших результатів якої формування спроможних об’єднаних територіальних громад, зміцнення ресурсної бази місцевого самоврядування, реалізація проектів інфраструктурного розвитку на місцевому і регіональному рівні, підвищення якості надання послуг населенню та інші.

Для участі у Конкурсі потрібно до 15 жовтня 2017 року заповнити онлайн заявку (зміст гул-форми додається), що розташована за адресою: http://bit.lv/contest2017media, та додати до неї посилання на медіа-матеріал (публікація, аудіо-, відеозапис), який було вперше опубліковано не раніше 1 січня 2017 року в регіональних ЗМІ будь-якої форми власності.

За результатами Конкурсу його переможці нагороджуються дипломами Мінрегіону І, II і III ступенів та дипломом «Спеціальна відзнака» і грошовими призами від Ради Європи.

Інформація про Конкурс розміщена на офіційному сайті Мінрегіону в розділі «Розвиток місцевого самоврядування» (Головна > Напрямки діяльності > Регіональний розвиток > Розвиток місцевого самоврядування > Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»).


Додаткові матеріали:Партнери