Вшанування памяті загиблих на ЧАЕС в Торецьку

Новини міст та районів

26 квітня виповнюється 32 роки з Дня Чорнобильської трагедії. Аварії, що спричинила радіаційну катастрофу, та увійшла у число найбільших катастроф техногенного характеру в історії людства.

Покласти квіти до пам’ятного знаку Героям-чорнобильцям та вшанувати загиблих зібрались керівництво міста, члени громадських організацій, учнівська молодь та мешканці міста.

В опорному закладі «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів    № 6» гості та учні школи відвідали музей, створений в пам’ять про Чорнобильську трагедію. Під час тематичної екскурсії громадська організація «Союз Чорнобиль України» на чолі з головою організації Володимиром Шемуком передали до музею декілька нових експонатів.

 Під час урочистих заходів з нагоди Дня Чорнобильської трагедії «Пам’ять із полиновим присмаком болю» подарунки від керівництва міста вручили учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, членам громадської організації «Союз Чорнобиль України» та вдовам учасників ліквідації на ЧАЕС. Школярі підготували концерт із вокальних та танцювальних номерів.

Нагородили подарунками також призерів квітневого конкурсу малюнків «Чорнобиль з пам’яті не стерти». Роботи переможців конкурсу можна було побачити в актовій залі, а в холі  – малюнки всіх учасників конкурсу.

В парковій зоні «Пергола» пройшов міський легкоатлетичний крос «Пам’яті героям Чорнобиля», в яких змагались учні шкіл міста. Переможців нагороджено почесними грамотами та медалями від керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк.

 

Торецька ВЦА