Японський піаніст-віртуоз Темпей Накамура виступив у Бахмуті

2 листопада 2017 року у центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова пройшов концерт піаніста-віртуоза Темпей Накамури, який виступив у Бахмуті в рамках проекту «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі».

На початку виступу Бахмутський міський голова Олексій Рева привітав присутніх та зазначив, що завдяки тісній співпраці міста з урядом Японії ми не тільки стали хорошими друзями, а й змогли втілити дуже багато хороших ініціатив і проектів в Бахмуті.

«Сьогодні, в рамках культурного співробітництва, ми з вами зможемо пізнати частину культури Японії, яку представить нам Тампей Накамура», – зазначив Олексій Рева та на згадку про місто подарував гостям від громади Бахмута пам’ятні подарунки.

До Бахмутського міського голови також приєднався Владислав Курінной – координатор ПРООН Донецької області, побажавши присутнім гарного настрою та натхнення.

Після привітань для містян та гостей Бахмута пройшов концерт, де Темпей Накамура вразив слухачів неймовірною музикою, натомість гості заходу були в захваті від виконання авторських та відомих фортепіанних творів та нагородили артиста бурхливими оплесками.

Після концерту Темпей Накамура висловив вдячність організаторам заходу, виразив захоплення містом імпровізованим твором та влаштував фотосессію для присутніх.

IMG_2810 IMG_2823 IMG_2836 IMG_2844 IMG_2855 IMG_2938 IMG_2958

Бахмутська райдержадміністраціяПартнери