Юні бахмутчани виступили на форумі патріотичних справ

Учениці Бахмутської школи № 18 ім. Дмитра Чернявського Валерія Матвієнко та Юлія Гатченко взяли участь у складі обласної делегації у Форумі українських патріотичних справ учнівської молоді «Ми – Українці!».

Форум, організований Міністерством освіти і науки України, на якому були представлені делегації школярів зі всіх областей нашої країни, відбувся у Києві. У секції «Український виховний ідеал та українець ХХІ століття: хто він – мій сучасник?» дівчата презентували колективну роботу «Молодь Бахмута у боротьбі за соборну Україну (2014 – 2016)». Пошукова робота юних дослідниць, яка розповідає про патріотичні справи молодих бахмутчан у роки сучасної війни за незалежність і єдність країни, викликала жваве обговорення й схвальні відгуки фахівців.

Учасники форуму були нагороджені дипломами й отримали збірники тез зі своєю першою науковою публікацією. А головне – досвід публічного виступу на такому представницькому заході загальнодержавного рівня, багато позитивних емоцій і стимул до подальшої творчості.

forum_bahmut forum_bahmut1Партнери