З пленеру дружківчани повернулись з перемогою!

Новини міст та районів

30 квітня учні художнього відділення школи мистецтв Дружківської міської ради взяли участь у художньому обласному дитячому пленері «Прелеснянський дивосвіт». Ця мистецька акція в галузі української культури і мистецтва спрямована на вшанування життєтворчості О.І. Шевченко – самобутнього художника, засновника Музею архітектури, побуту та дитячої творчості в села Прелесне.

Пленер проводився з метою сприяння духовному та естетичному розвитку молодого покоління, збагачення культурних надбань і традицій через художню творчість, сприяння підвищенню іміджу регіону та утвердженню як регіону з розвиненим культурним потенціалом і багатою культурною спадщиною. Організаторами акції стали «Донецький обласний художній музей» та Донецький обласний учбово-методичний центр культури під патронатом Управління культури і туризму Донецької облдержадміністрацї.

Юні художники з художніх навчальних закладів Дружківки, Краматорська, Слов’янська відтворювали красу рідного краю. Під час проведення пленеру учні взяли участь у творчій майстерні за жанрами образотворчого мистецтва, оглядовій екскурсії Музейного комплексу просто неба у селі Прелесне, огляді експозиції, присвяченої О.І. Шевченко.

До складу журі увійшли представники засновників пленеру, члени Національної Спілки художників України, мистецтвознавці, працівники музеїв.

За результатами цієї мистецької акції 1 місце посіла Марія Куксова, вихованка викладача Дружківської школи мистецтв Анфіси Воронцової.

Дружківська міська рада