Засідання клубу молодих вчителів

На базі Олександро-Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося підсумкове  засідання районного клубу  молодих учителів «Педагогічний світанок».

Метою  зустрічі було поспілкуватись та обговорити питання, які виникають під час навчально-виховного процесу і про те, як зробити своє життя і працю більш змістовними й цікавими, розкрити творчі таланти і захоплення.

У ході зустрічі відбулася конструктивна, відверта розмова педагогів-початківців та їхніх наставників. Представники методичного кабінету надавали корисні поради. Зокрема Надія Сидорчук звернула увагу молодих вчителів,  що вони можуть розраховувати на підтримку з будь-яких питань, які виникають у педагогічній діяльності.

У практичній частині засідання клубу молодий спеціаліст Салагуб Л.І., учитель історії Іллінівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, презентувала майстер-клас, практично відпрацювавши з аудиторією «Метод прес» та «Снігова куля». Корнєва Є.В., учитель початкових класів Миколаївського НВК, запропонувала елементи впровадження інтерактивних методів навчання  в початковій школі, а саме технологію спільної діяльності учнів та вчителів «Лепбуку». Учитель-наставник Новодмитрівського НВК Дяченко В.Ю. ознайомила присутніх із методикою Ельконіна-Давидова, за якою вона працює вже більше 12 років.

Також учителям було запропоновано гру «Що? Де? Коли?». Святковий настрій присутніх підтримував своїм виконанням пісень директор Іллінівського сільського клубу Володимир Доренський, разом з яким співали усі учасники заходу.

У засіданні взяли участь 28 молодих спеціалістів, 14 наставників, працівники методичного кабінету, головний спеціаліст відділу освіти Катерина Кабанцева.

Костянтинівська РДАПартнери