Адреса: м. Костянтинівка, пр-т. Ломоносова, 156
Тел.: (06272) 2-33-05
E-mail:kon.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:

Засідання ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми пройшло у Костянтинівській райдержадміністрації

Засідання ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми провела заступник голови Костянтинівської райдержадміністрації Вікторія Лоцман. В ході засідання було розглянуто наступні питання:

– про роботу з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують особистої уваги та підтримки;

– про профілактичні рейди в сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Лобода відзначила, що районі завжди оперативно вирішуються питання,  які виникли в сім’ях, що й привели їх до складних життєвих обставин.  Складено угоди   про співпрацю з  управлінням праці та соціального захисту населення, управлінням Пенсійного фонду України в м. Костянтинівка та Костянтинівському районі, службою у справах дітей, районним центром первинної медико-санітарної допомоги, районним відділом освіти, центром зайнятості. На даний час співпраця  с сільськими радами  сприяє вирішенню проблем.

За звітний період 2017 року в ході роботи  спеціалізованої служби ЦСССДМ   “Мобільний консультативний пункт соціальної роботи ” спільно з управлінням праці та соціального захисту населення, виконкомами сільських рад  проведено 62 профілактичних  рейдів на території 51 села району, 228 чол. із сімей пільгових категорій отримали соціальну допомогу у вигляді консультацій, інформацій.

«День відкритих дверей» у клубі-музеї історії Костянтинівського району

У філії №2 Районного будинку культури «Ювілейний» «Клуб-музей історії Костянтинівського району» відбувся захід під назвою «День відкритих дверей», присвячений Дню пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народута Міжнародному дню жертв політичних репресій.

Відвідали захід учні Іллінівської спеціалізованої школи. Вони ознайомилися з історією Костянтинівського району, вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв депортації кримсько-татарського народу та жертв політичних репресій.

Також, присутнім нагадали, що у цьому році 18 травня відзначається Всесвітній день вишиванки, який відзначається щороку у третій четвер травня, починаючи з 2006 року. Свято покликане популяризувати українську культуру і традиції у всьому світі. З цієї нагоди деякі відвідувачі та учасники заходу були вдягнені у вишиванки.

51

Костянтинівська РДАПартнери