Засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії провела голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко. На порядок денний було винесено питання щодо стану захворювання на африканську чуму свиней (далі АЧС) в свиногосподарстві та проведення санітарного відстрілу хижих тварин на території Костянтинівського району.

Як зазначив начальник управління Держпродспоживслужби в Костянтинівському районі Олександр Ільченко, то ситуація щодо африканської чуми свиней в Україні надалі погіршується, за прогнозами Держпродспожив служби України в 2017 році слід очікувати близько 200 випадків АЧС на території держави та є велика ймовірність значного розповсюдження хвороби в дикій фауні. В Донецькій області в цьому році випадки АЧС встановлені вперше.

За підсумками розгляду питання було прийнято рішення розробити та затвердити «План заходів щодо недопущення виникнення АЧС на території мисливських угідь району на 2017-2018 роки» та продовжити роботу по контролю за переміщенням живих тварин, м’ясних туш та харчової продукції автошляхами області.

 

Костянтинівська РДАПартнери